MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 10985513
nr 1098 5513
Sideboard
1950-tal, Teak, längd: 160 cm, djup: 42 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:49:12
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)